Velká Bíteš

Nadstandardní aktivity

Mighty shake

IMG 3290Taneční skupina Mighty Shake je seskupení talentovaných mladých lidí, kteří se orientují na originální taneční vystoupení v širokém spektru tanečních stylů od streetových, jako je hiphop, breakdance, electric boogie, přes jazz dance, či společenské párové tance, až po divadelní tvorbu. Díky důrazu na scénografii a smysluplnost tvořených choreografií jsou ve svém oboru považováni za špičku. Taneční projev na nejvyšší úrovni je přitom samozřejmostí každého tanečního projevu.

Číst více...

Národopisný kroužek Bítešánek

 DSC 4070Národopisný kroužek „Bítešánek“ reprezentuje Mateřskou školu U Stadionu téměř 40 let. Jeho činnost navazuje na bohaté folklorní tradice města, ale i na zvyky a tradice chudobného Horácka a Podhorácka. Každým rokem vychovává přibližně 20 dětí ve věku od 3 do 6 let, nyní pod vedením Mgr. Naděždy Burianové.

Číst více...

Angličtina pro mrňata


IMG 2825V závěru školního roku 2005/06 byla naší mateřské škole učiněna nabídka zapojit se do programu podpory výuky anglického jazyka "Jazyky bez bariér". Výuku cizích jazyků realizovala naše MŠ již v minulých létech, ale pro opadávající zájem rodičů o tuto aktivitu a pro nepropojení se ZŠ jsme od této činnosti upustili a hledali jsme nové cesty, jak výuku zefektivnit.

Číst více...

Anketa

Co vaše děti baví ve školce nejvíce?

Hry se stavebnicemi a hraní si v koutcích - 46.4%
Kreslení a vyrábění - 7.1%
Zpívání s hudebními nástroji - 10.7%
Činnosti řízené paní učitelkou - 17.9%
Vycházky do přírody - 17.9%

Celkový počet hlasů: 28
Hlasovaní bylo ukončeno 7. 11. 2018
Nejnovější články
zřizovatel organizace

Zřizovatel organizace - Velká Bíteš

Účastníme se projektů
  • Celé Česko čte dětem
  • Mrkvička
  • Bonduelle
  • Škola plná zdraví
  • GOODYEAR - Bezpečná školka
  • Soutěž s panem Popelou