Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Nadstandardní aktivity

Flétničky pro nejmenší

75456855 1044462762552891_4607041127260880896_nV letošním roce bude v naší školce probíhat kroužek Flétničky pro nejmenší, který je pod záštitou společnosti Rytmik Dětem o. p. s. V tomto kroužku se děti seznámí s hudebním nástrojem formou různých her, dechových cvičení a samotnou hrou na flétny. Dětem se bude po dobu celé výuky věnovat paní učitelka Aneta Neklapilová.

Mighty shake

IMG 3290Již třetím rokem je realizován kroužek Mighty Shake. Je to taneční skupina talentovaných mladých lidí, kteří se orientují na originální taneční vystoupení v širokém spektru tanečních stylů od streetových, jako je hip hop, breakdance, electric boogie, přes jazz dance, či společenské párové tance, až po divadelní tvorbu.

Číst více...

Národopisný kroužek Bítešánek

 DSC 4070Národopisný kroužek „Bítešánek“ reprezentuje Mateřskou školu U Stadionu téměř 40 let. Jeho činnost navazuje na bohaté folklorní tradice města, ale i na zvyky a tradice chudobného Horácka a Podhorácka. Každým rokem vychovává přibližně 20 dětí ve věku od 3 do 6 let, nyní pod vedením Mgr. Naděždy Burianové.

Číst více...

Angličtina pro nejmenší

 Tato aktivita bude od letošního roku probíhat pod záštitou společnosti Rytmik Dětem o. p. s. Výuka je koncipování veselou a hravou formou. Děti se seznámí se základem jazyka, kterým hovoří celý svět. Pomocí her a písniček snadno a rychle porozumí slovíčkům, krátkým větám a frázím. Nebudou chybět ani anglické říkanky a básničky. Jednou z metod práce je používání audiovizuálních pomůcek (kartičky, plakátky s příběhy...). Po celou dobu výuky bude děti provázet maňásek žabák Hoppy spolu se slečnou lektorkou Zuzanou Kožnarovou.

Anketa

Provoz MŠ během letních prázdnin vnímáme jako :

Výsledky
zřizovatel organizace

Zřizovatel organizace - Velká Bíteš

Účastníme se projektů
  • Celé Česko čte dětem
  • Mrkvička
  • Bonduelle
  • Škola plná zdraví
  • GOODYEAR - Bezpečná školka
  • Soutěž s panem Popelou