Bruslení

IMG-7500Koncem školního roku 2018/2019 nás oslovil vedoucí trenér mládeže v bítešském hokejovém klubu p.Oto Budín s nabídkou pravidelného bruslení pro předškolní děti. Záměrem aktivity je pořádání tzv. „školky bruslení“ s naplněním hlavního cíle tohoto projektu a to rozpohybovat malé děti, naučit je základům bruslení, vzbudit u nich kladný vztah ke sportu a k lednímu hokeji a především přilákat děti k pravidelnému sportování. Ve školním roce 2019/2020 získala představa trenéra ing. Oto Budína reálnou podobu a v deseti lekcích kursu byla „školka bruslení“ realizována. V tomto školním roce 2021/2022 po „kovidí“ přestávce opět kurs bruslení uskutečňujeme a věříme, že se letošní děti budou na led těšit jako ty v roce předchozím. Pevně doufáme, že děti nejen zvládnou základní bruslařské dovednosti, ale rozvojem samostatnosti a sebedůvěry v sebe sama a kolektiv se v budoucnu budou moci hladce začlenit do „žlutomodrého týmu“ našeho města.