MODRÉ NÁVŠTĚVNÍ ODPOLEDNE

Téměř po dvou letech jsme mohli znovu otevřít dveře naší Veselé školky a přivítat veřejnost. Především pro děti, které ještě nenavštěvují mateřskou školu, v doprovodu rodičů jsme připravili Modré návštěvní odpoledne. Modrá třída se během chvilky zaplnila malými i většími dětmi a jejich rodiči. První nejisté krůčky rázem vystřídala opravdová hra s kostkami, auty, kuchyňkou a „pískovničkou“ plnou hrachu a fazolemi. Velkým lákadlem nejen pro děti byly i úkoly na interaktivní tabuli a nesmíme zapomenout na velké šneky v teráriu, kteří tvoří nedílnou součást třídního „modrého společenství“. Výtvarně zdatnější děti zkoušely samy tvořit papírové narcisy a tulipány, těm menším dopomohly maminky nebo paní učitelky. Bez povšimnutí nezůstaly ani vodové barvy a pastelky – pod rukama dětí vznikala unikátní výtvarná díla. Roztomilá hra dětí, dětské žvatlání, smích, krásné výrobky, vzájemné povídání rodičů, možná nová kamarádství a přátelství. Takové bylo hrací odpoledne v Modré třídě a věřte, že to květnové, v Zelené třídě, bude ve stejném duchu. Přijďte se přesvědčit, těšíme se na Vás!