Barevná odpoledne v MŠ U Stadionu

V mateřské škole U Stadionu se pravidelně každý měsíc konají setkání učitelek, dětí se svými rodiči, ale zejména rodičů a dětí, které dosud žádnou mateřskou školu nenavštěvují.

Hlavním cílem této aktivity je postupně dětem představit prostředí školky a umožnit seznamování se s novými kamarády i dospělými. Podle našich zkušeností se ukazuje, že děti, které navštěvovaly „barevná odpoledne“, se mnohem lépe adaptovaly při počáteční docházce do mateřské školy.

Proč „barevná odpoledne“? Každý měsíc setkání probíhá v jiných prostorách mateřské školy, a protože naše mateřská škola je známá jako ,,Veselá školka“ a jednotlivé třídy jsou pojmenovány podle barev, nabídl se i název Barevná odpoledne.

V lednu se Barevné odpoledne uskuteční 23. ledna od 15 do 17 hodiny ve Žluté třídě.

Při Vaší návštěvě Vám ponecháme hlavně prostor pro volnou hru dětí s ostatními, možnost si popovídat s ostatními rodiči a paní učitelkami. Nabídneme různé zajímavé činností jako např. malování, vyrábění z papíru, modelování, zpívání, tančení atp.

Budeme rádi, když se za námi přijdete podívat a seznámíte se s naší mateřskou školou, která bude možná tou pravou školkou pro Vaše děti.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Martina Forejtová