Nástěnka v MŠ

INFORMACE PRO RODIČE PŘEDŠKOLÁKŮ - změna kontaktu na ZŠ Velká Bíteš, která se týká Zápisu do 1.tříd

Vážení rodiče,

v souladu s  žádostí ZŠ Velká Bíteš, vám oznamujeme změnu kontaktu, která se týká  Zápisu do 1. tříd. Došlo ke změně

Rodič si může vyplněný pdf soubor vytisknout a do školy ho doručit následujícími způsoby:

ZÁPIS K PŘEDŠKOLNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

Pro školní rok 2020/2021 je termín řádného zápisu dětí k předškolnímu vzdělávání v mateřských školách, zřizovaných Městem Velká Bíteš, stanoven na úterý 12.května 2020. V souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19 čekáme na doporučení MŠMT v jakém rozsahu zápis organizovat.

V letošním školním roce opět připravujeme pro zjednodušení a urychlení celého procesu Zápisu tzv. Elekronický předzápis, který:

• umožní před termínem řádného zápisu z pohodlí domova vyplnit elektronickou žádost a tím své dítě "předzapsat" do MŠ
  • umožní zvolit si rezervaci času pro předání Žádosti

Údaje z žádosti jsou ihned odeslány do účtu MŠ a na rodičích je pouze si vyplněnou žádost vytisknout a navštívit s ní lékaře ohledně potvrzení. Poté už zbývá poslední krok a to dostavit se v den řádného zápisu do MŠ. Tím, že MŠ bude mít potřebné údaje již k dispozici, celý proces zápisu dítěte bude zkrácen na minimum.

Informace k tomuto systému i vlastnímu průběhu Zápisu budou průběžně zveřejňovány na našem webu.

30.3.2020

Jiřina Janíková, ředitelka školy