Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

NA BÍTEŠSKÉM JARMARKU 2019

DSCN6067Skupina dětí folklorního souboru Bítešánek se v sobotu 30. 11. 2019 zúčastnila již tradičního folklorního pořadu Na bítešském jarmarku. Letos se představila s pásmem „Jsem já řemesníček“. Dějovou linku pásma  tvořil příběh mladé dívenky, která se toužila vdát. Ale vybrat si toho pravého... to není jen tak! Chlapci je jí podbízeli, chlubili se svým řemeslnickým uměním. Představili se mlynáři, řezníci, ševci, muzikanti a nakonec se objevil krásný mladý kominíček, který, kromě svého řemeslnického „umu“ a zručnosti, přinesl i fůru štěstí.

 

 

zřizovatel organizace

Zřizovatel organizace - Velká Bíteš

Účastníme se projektů
  • Celé Česko čte dětem
  • Mrkvička
  • Bonduelle
  • Škola plná zdraví
  • GOODYEAR - Bezpečná školka
  • Soutěž s panem Popelou