Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

PRVNÍ POMOC

20191128 094349První pomoc, základní věc, která může zachránit i život. Je brzy se s ní začít seznamovat už ve školce? My si myslíme, že ne! Proto jsme do naší Mateřské školy U Stadionu pozvaly zdravotní sestru z brněnské nemocnice paní Janu Dvořáčkovou. Návodnými otázkami dovedla děti k tomu, co by měly dělat, když někdo omdlí, bolí ho končetina nebo začne hořet. Děti si zopakovaly čísla, na která mají volat a hlavně, co do telefonu říct. Hravou formou si vyzkoušely obvazování zlomeniny nohy, ruky a jak dostat člověka do stabilizované polohy. Že si děti nově osvojené poznatky vzaly za své, se promítlo v následných dnech v jejich hře, do které nově získané dovednosti implementovaly.

 

zřizovatel organizace

Zřizovatel organizace - Velká Bíteš

Účastníme se projektů
  • Celé Česko čte dětem
  • Mrkvička
  • Bonduelle
  • Škola plná zdraví
  • GOODYEAR - Bezpečná školka
  • Soutěž s panem Popelou