Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

MOBILNÍ PLANETÁRIUM

IMG 6107Za informacemi o vesmíru již nemusíme cestovat do planetária. V úterý 10. prosince k nám do mateřské školy přijelo mobilní Planetárium Morava s příběhem „O Červené Karkulce‘‘. Děti se seznámily s dějem známé pohádky, která byla propojená s ročními obdobími, se světovými stranami, souhvězdími, hvězdou Polárkou a zvířaty. Děti s Červenou Karkulkou cestovaly v čase do období dinosaurů, do doby kamenné, železné a do starověkého Egypta. Nakonec se vydaly cestovat s Karkulkou po Sluneční soustavě.

Anketa

Inspirujete se recepty naší školní kuchyně?

ano - už jsem něco zkoušel(a) uvařit - 60%
ne, ale vím, že je zveřejňujete na webu - 40%
ne, vařím podle jiných receptů - 0%

Celkový počet hlasů: 5
Hlasovaní bylo ukončeno 31. 7. 2020
zřizovatel organizace

Zřizovatel organizace - Velká Bíteš

Účastníme se projektů
  • Celé Česko čte dětem
  • Mrkvička
  • Bonduelle
  • Škola plná zdraví
  • GOODYEAR - Bezpečná školka
  • Soutěž s panem Popelou