Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

DRAKIÁDA 2019

IMG 4751Díky nepříznivému počasí jsme původní termín očekávaného pouštění draků museli dvakrát přesunout. Zrušení nepřipadalo v úvahu, neboť děti se na akci velmi těšily. A když nastalo očekávané odpoledne, sešli se děti s rodiči a samozřejmě s draky na stráni v hojném počtu. Děti byly uvítány perníčkem ve tvaru draka. Úterý 15. října byl ten ideální den pro pouštění draků - vítr donesl draky až do výšin a slunce nás hřálo do zad. Těžko se rozhodovalo o tom, čí drak je nejvýše, nejoriginálnější a nejkrásnější. Prvních deset dětí, které pouštěly své draky do začátku až do konce, obdržely dárek a diplom. Všichni ostatní si odnesli aspoň maličkost, zkrátka nikdo neodcházel s prázdnou. Byly jsme rády, že do třetice všeho dobrého se počasí vydařilo a rodiče si společně s námi akci užili. Po opečení párečku jsme odcházeli do tepla našich domovů.

Byli jsme velmi rádi, že Drakiády naší MŠ se účastnily nejen děti z naší školky, ale také děti ze základní školy a ze druhé mateřské školky v Lánicích.

 

zřizovatel organizace

Zřizovatel organizace - Velká Bíteš

Účastníme se projektů
  • Celé Česko čte dětem
  • Mrkvička
  • Bonduelle
  • Škola plná zdraví
  • GOODYEAR - Bezpečná školka
  • Soutěž s panem Popelou