Velká Bíteš

VÍTÁNÍ OBČÁNKŮ 2019

DSCN5651V sobotu 5. 10. 2019 se konalo na Městském úřadě ve Velké Bíteši vítání nových občánků města. Za přítomnosti pana starosty Milana Vlčka, paní matrikářky Mileny Janštové a členek Sboru pro občanské záležitosti bylo přivítáno téměř 40 nově narozených dětí.

Pozdravit a přivítat malé děti přišly i dvě holčičky z národopisného kroužku Bítešánek. Každého z přítomných pohladila po duši líbivá ukolébavka „Spi děťátko, spi“ a při přednesu básničky rozverným hláskem malé slečny se každému vloudil úsměv do tváře.

Holčičky to zvládly na výbornou, pochválil je starosta města, paní matrikářka i paní učitelka. Za odměnu dostaly balíček sladkostí a kytičku z drobných květů karafiátů.

zřizovatel organizace

Zřizovatel organizace - Velká Bíteš

Účastníme se projektů
  • Celé Česko čte dětem
  • Mrkvička
  • Bonduelle
  • Škola plná zdraví
  • GOODYEAR - Bezpečná školka
  • Soutěž s panem Popelou