Velká Bíteš

NÁVŠTĚVA ZÁKLADNÍ ŠKOLY

IMG 1837Dne 2. 4. 2019 jsme se všemi předškoláky měli možnost nahlédnout do ZŠ a zjistit, co nás v příštích letech čeká. Budovou druhého stupně nás provedla milá paní asistentka Kolková, která nám ukázala sborovnu, kde se s námi přivítala paní ředitelka Kroutilová, třídy prvňáčků, tělocvičnu, dvůr a třídu dětí ze sedmého ročníku. Dětem se velmi líbila možnost zkusit si aktovky prvňáčků, usednout do jejich lavic a odpovídat na záludné otázky, které jim dávala paní učitelka ze ZŠ. Od dětí ze ZŠ jsme dostali malou pozornost v podobě školních rozvrhů, díky které se děti těší do školy ještě více. Zpříjemnila nám den nejen ukázka téměř celé školy, ale i pěvecký výkon dětí ze 7. C, který nás pobavil a zakončil naši prohlídku.

Anketa

Vyhovuje vám nabídka kroužků v naší školce?

Ano, nabídka je dostačující. - 66.7%
Vyhovuje, ale kroužků je až přespříliš. - 6.7%
Kroužků je na výběr dost, avšak moc nás nezaujaly. - 6.7%
Nabídka mi velice vyhovuje, rádi ji využijeme. - 20%

Celkový počet hlasů: 15
Hlasovaní bylo ukončeno 17. 10. 2019
zřizovatel organizace

Zřizovatel organizace - Velká Bíteš

Účastníme se projektů
  • Celé Česko čte dětem
  • Mrkvička
  • Bonduelle
  • Škola plná zdraví
  • GOODYEAR - Bezpečná školka
  • Soutěž s panem Popelou