Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

NÁVŠTĚVA ZÁKLADNÍ ŠKOLY

IMG 1837Dne 2. 4. 2019 jsme se všemi předškoláky měli možnost nahlédnout do ZŠ a zjistit, co nás v příštích letech čeká. Budovou druhého stupně nás provedla milá paní asistentka Kolková, která nám ukázala sborovnu, kde se s námi přivítala paní ředitelka Kroutilová, třídy prvňáčků, tělocvičnu, dvůr a třídu dětí ze sedmého ročníku. Dětem se velmi líbila možnost zkusit si aktovky prvňáčků, usednout do jejich lavic a odpovídat na záludné otázky, které jim dávala paní učitelka ze ZŠ. Od dětí ze ZŠ jsme dostali malou pozornost v podobě školních rozvrhů, díky které se děti těší do školy ještě více. Zpříjemnila nám den nejen ukázka téměř celé školy, ale i pěvecký výkon dětí ze 7. C, který nás pobavil a zakončil naši prohlídku.

Anketa

Inspirujete se recepty naší školní kuchyně?

ano - už jsem něco zkoušel(a) uvařit - 60%
ne, ale vím, že je zveřejňujete na webu - 40%
ne, vařím podle jiných receptů - 0%

Celkový počet hlasů: 5
Hlasovaní bylo ukončeno 31. 7. 2020
zřizovatel organizace

Zřizovatel organizace - Velká Bíteš

Účastníme se projektů
  • Celé Česko čte dětem
  • Mrkvička
  • Bonduelle
  • Škola plná zdraví
  • GOODYEAR - Bezpečná školka
  • Soutěž s panem Popelou