NÁVŠTĚVA ZÁKLADNÍ ŠKOLY

IMG 1837Dne 2. 4. 2019 jsme se všemi předškoláky měli možnost nahlédnout do ZŠ a zjistit, co nás v příštích letech čeká. Budovou druhého stupně nás provedla milá paní asistentka Kolková, která nám ukázala sborovnu, kde se s námi přivítala paní ředitelka Kroutilová, třídy prvňáčků, tělocvičnu, dvůr a třídu dětí ze sedmého ročníku. Dětem se velmi líbila možnost zkusit si aktovky prvňáčků, usednout do jejich lavic a odpovídat na záludné otázky, které jim dávala paní učitelka ze ZŠ. Od dětí ze ZŠ jsme dostali malou pozornost v podobě školních rozvrhů, díky které se děti těší do školy ještě více. Zpříjemnila nám den nejen ukázka téměř celé školy, ale i pěvecký výkon dětí ze 7. C, který nás pobavil a zakončil naši prohlídku.

Máte zájem o lední bruslení předškolních dětí s vyškolenými instruktory?