Velká Bíteš

BÍTEŠSKÝ JARMARK

Krojované děti z národopisného kroužku Bítešánek vystoupily v sobotu 1. prosince na tradičním Bítešském jarmarku. Předvedly pásmo s názvem „Narodil se chlapeček…“ Tanečky a říkadly pomáhaly mamince a tatínkovi vychovávat malého synka. Učily ho jíst, hrát si a pomáhat rodičům. Všechno se jim povedlo, protože z malého kluka vyrostl velký chlapec – skoro voják, který se ve světě už jen tak neztratí…..

Krásný sólový zpěv malé zpěvačky a pěkné taneční a herecké výkony všech dětí byly právem odměněny dlouhým potleskem diváků, kterých na letošní jarmark přišlo opravdu hodně.

zřizovatel organizace

Zřizovatel organizace - Velká Bíteš

Účastníme se projektů
  • Celé Česko čte dětem
  • Mrkvička
  • Bonduelle
  • Škola plná zdraví
  • GOODYEAR - Bezpečná školka
  • Soutěž s panem Popelou