DRAKIÁDA 2018

IMG 8548Drakiáda uspořádaná naší školkou se stala již tradicí. Celý týden před drakiádou si děti v MŠ povídaly o dracích, vytvářely draky z barevných papírů, učily se říkanky apod.

11. října se sešli rodiče s dětmi a svými draky před naší „Veselou školkou“, aby společně odešli na kopec mezi 1. a 2. mlýnem.

Při příchodu každé dítě dostalo nazdobený perníček draka. Děti s rodiči se snažili, aby jejich drak vyletěl co nejvýš. Deset nejlepších draků bylo ohodnoceno diplomem a věcnými cenami. Počasí bylo jak objednané, proto není divu, že přilákalo i děti ze základní školy. Program byl obohacen o písničky a tanečky v podání dětí a za doprovodu paní učitelky Burianové, která hrála na harmoniku.

Na závěr si děti se svými rodiči opekly špekáčky a věřte, že všem přišly po takovém výkonu vhod! Děti odcházely nadšené a plné zážitků.

Co vaše děti baví ve školce nejvíce?

Hry se stavebnicemi a hraní si v koutcích - 46.4%
Kreslení a vyrábění - 7.1%