Velká Bíteš

VÍTÁNÍ OBČÁNKŮ 2018

OBČÁNKŮLV sobotu 13. října 2018 bylo v obřadní síni Města Velká Bíteš přivítáno do života téměř 40 malých dětí. Tuto krásnou slavnost připravila matrikářka Města spolu s panem starostou a Sborem pro občanské záležitosti. Přivítat malé děti přišly i dvě holčičky z národopisného kroužku Bítešánek. Po úvodních slovech paní Janštové se obřadní síní nesl zpěv ukolébavky Spi děťátko, spi a po ní následovala líbivá básnička pro rodiče a jejich malé děti. Holčičky byly za své vystoupení odměněny velkou pochvalou od pana starosty a paní matrikářky, sladká odměna a kytka samozřejmě nemohla chybět.

Anketa

Vyhovuje Vám skladba jídelního lístku?

Ano, vyhovuje. - 68.3%
Je dobrá, ale je co zlepšovat. - 22%
Nevyhovuje. - 9.8%

Celkový počet hlasů: 41
Hlasovaní bylo ukončeno 19. 3. 2019
Nejnovější články
zřizovatel organizace

Zřizovatel organizace - Velká Bíteš

Účastníme se projektů
  • Celé Česko čte dětem
  • Mrkvička
  • Bonduelle
  • Škola plná zdraví
  • GOODYEAR - Bezpečná školka
  • Soutěž s panem Popelou