Velká Bíteš

VÍTÁNÍ OBČÁNKŮ 2018

OBČÁNKŮLV sobotu 13. října 2018 bylo v obřadní síni Města Velká Bíteš přivítáno do života téměř 40 malých dětí. Tuto krásnou slavnost připravila matrikářka Města spolu s panem starostou a Sborem pro občanské záležitosti. Přivítat malé děti přišly i dvě holčičky z národopisného kroužku Bítešánek. Po úvodních slovech paní Janštové se obřadní síní nesl zpěv ukolébavky Spi děťátko, spi a po ní následovala líbivá básnička pro rodiče a jejich malé děti. Holčičky byly za své vystoupení odměněny velkou pochvalou od pana starosty a paní matrikářky, sladká odměna a kytka samozřejmě nemohla chybět.

Anketa

Co vaše děti baví ve školce nejvíce?

Hry se stavebnicemi a hraní si v koutcích - 46.4%
Kreslení a vyrábění - 7.1%
Zpívání s hudebními nástroji - 10.7%
Činnosti řízené paní učitelkou - 17.9%
Vycházky do přírody - 17.9%

Celkový počet hlasů: 28
Hlasovaní bylo ukončeno 7. 11. 2018
Nejnovější články
zřizovatel organizace

Zřizovatel organizace - Velká Bíteš

Účastníme se projektů
  • Celé Česko čte dětem
  • Mrkvička
  • Bonduelle
  • Škola plná zdraví
  • GOODYEAR - Bezpečná školka
  • Soutěž s panem Popelou