Školní výlet ,,Permonium - Duhový svět"

KDY:  ČTVRTEK 20.6.

Odjezd: v 8:10 ze zastávky u Strojírny Slavíček. Svačinku děti dostanou s sebou (loupáček + jablko). Společný odchod z MŠ v 8:00 hod.

PŘIJĎTE, PROSÍME, VČAS!

Vstupné bez dopravy 190,- Kč.

S ohledem na zajištění bezpečnosti dětí pojedeme dvěma autobusy, doprava bude plně hrazena z prostředků SRPŠ.

Návrat do MŠ cca v 11.30 – 12.00 hod. Oběd bude zajištěný v MŠ. Pro děti, které půjdou po obědě domů, přijďte cca ve 12.30 hod.

Připravte dětem s sebou do batůžku pláštěnku, malou sladkost a vlastní pití.

Program výletu:

Děti se po skupinkách zapojí do pohádkového příběhu „Duhová kapka” a pokusí se zachránit vílu Permínu. Za svoji snahu a odvahu při záchraně víly Permíny z tajemné komnaty dostanou malý dárek J.

POKUD Z JAKÉHOKOLIV DŮVODU NEMÁTE ZÁJEM, ABY SE VAŠE DÍTĚ VÝLETU ZÚČASTNILO, PROSÍM SDĚLTE TOTO IHNED UČITELKÁM VE TŘÍDĚ, abychom mohli zajistit případné změny organizace provozu. POKUD BY TĚCHTO DĚTÍ BYLO MINIMÁLNĚ 10, ZŮSTALA BY S TĚMITO DĚTMI JEDNA UČITELKA V MŠ, pro tyto děti by byla zajištěna běžná organizace dne.