Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Mighty shake

IMG 3290Již třetím rokem je realizován kroužek Mighty Shake. Je to taneční skupina talentovaných mladých lidí, kteří se orientují na originální taneční vystoupení v širokém spektru tanečních stylů od streetových, jako je hip hop, breakdance, electric boogie, přes jazz dance, či společenské párové tance, až po divadelní tvorbu.

Mighty Shake se zaměřuje na všechny věkové skupiny od dětí školou povinných až po rodiče a prarodiče těchto dětí. Pro tuto novou filozofii vznikl projekt, který ve spolupráci vybraných obcí a školek, dal možnost všem dětem bez rozdílu a zdarma navštěvovat taneční kurz v rámci školky. V letošním roce se přihlásilo 32 nadšených dětí ve věku od 4 do 6 let. Dítě si osvojí mnoho tanečních kroků, správné držení těla, rozsah, vnímání hudby a mnoho dalšího. Vše je naprosto nezbytně pro vývoj každého dítěte.

Tancování v naší školce probíhá ve čtvrtek od 14:00 - 15:00 v tělocvičně s trenérkou Terezou Pololáníkovou.

Anketa

Inspirujete se recepty naší školní kuchyně?

ano - už jsem něco zkoušel(a) uvařit - 60%
ne, ale vím, že je zveřejňujete na webu - 40%
ne, vařím podle jiných receptů - 0%

Celkový počet hlasů: 5
Hlasovaní bylo ukončeno 31. 7. 2020
zřizovatel organizace

Zřizovatel organizace - Velká Bíteš

Účastníme se projektů
  • Celé Česko čte dětem
  • Mrkvička
  • Bonduelle
  • Škola plná zdraví
  • GOODYEAR - Bezpečná školka
  • Soutěž s panem Popelou