INFORMACE K MOŽNÉMU ZNOVUOTEVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY A POZVÁNÍ NA VÝSTAVU

Vážení rodiče,
v souvislosti s přípravou postupného otevírání škol Vám předkládáme základní vymezení první etapy otevírání mateřských škol, které připravilo MŠMT. Start první etapy otevírání škol závisí na dalším vývoji epidemické situace, předpokladem je nástup dětí do mateřských škol 12.4. 2021, vyloučen však není i termín pozdější. Pokud se mateřské školy pro děti v tomto termínu otevřou
bude se jednat pouze o vzdělávání dětí, pro které je předškolní vzdělávání povinné (děti, které jsou nyní v režimu distančního vzdělávání)
• vzdělávání bude probíhat ve skupinkách po max. 15 dětech
• všichni zaměstnanci budou povinně používat ochranu úst a nosu - respirátory (standardy dle MO MZd)
• děti musí být vybaveny zdravotnickou obličejovou maskou splňující standardy MO MZd.
• povinností bude rovněž neinvazivní testování 2x týdně (MŠMT v současné době aktualizuje metodické materiály k plošnému a pravidelnému testování ve školách)
• stravování dětí bude za zvýšených epidemiologických opatření zajištěno
Prosím, sledujte i nadále Vaše e-mailové schránky a webové stránky školy, kam budeme postupně přidávat další aktualizované informace.

Již rok si ve stínu pandemie Covidu-19 zvykáme na nový a zcela jiný způsob života, který s sebou nese i omezení sociálních kontaktů. Naštěstí však pokročilé technologie nám umožňují, abychom s Vámi a především s Vašimi dětmi byli „stále spolu".
A tak pokud se vydáte na vycházku, zastavte se u naší Veselé školky...výstava na oplocení naší školní zahrady je toho důkazem.
Navzdory pandemii Vám přejeme hodně dnů plných sluníčka, radosti, úsměvů a zdraví.

Janíková Jiřina

Jste spokojeni s obsahem distančního vzdělávání, které připravujeme pro Vaše děti?