Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

PŘERUŠENÍ PROVOZU MATEŘSKÉ ŠKOLY- PRODLOUŽENÍ

Vážení rodiče,
na základě informací, které jsou nám známy prostřednictvím zpráv v médiích, návrat dětí do škol se očekává až budou podmínky k jeho trvalému udržení. Záležet bude na rozhodnutí epidemiologů, kteří pravděpodobně ve spolupráci s Ministerstvem zdravotnictví a Ministerstvem školství nastaví scénář postupného návratu dětí do škol. Z tohoto důvodu se přerušení provozu mateřské školy prodlužuje na neurčito. Po obdržení bližších informací z MŠMT Vám je sdělíme elektronicky a zveřejníme na webu školy.

pdfUSNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 18. března 2021 č. 300.pdf

Anketa

Jste spokojeni s obsahem distančního vzdělávání, které připravujeme pro Vaše děti?

Výsledky
zřizovatel organizace

Zřizovatel organizace - Velká Bíteš

Účastníme se projektů
  • Celé Česko čte dětem
  • Mrkvička
  • Bonduelle
  • Škola plná zdraví
  • GOODYEAR - Bezpečná školka
  • Soutěž s panem Popelou