Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

INFORMACE K NOVÉMU ŠKOLNÍMU ROKU

Vážení rodiče,
pokud již vyhlížíte seznamy dětí ve třídách pro nový školní rok 2020/2021, prosíme o trpělivost. Seznamy jsou hotové, po setkání s rodiči nově nastupujících dětí jsme dělali pouze malé úpravy. Zveřejněny budou v prostorách mateřské školy v Den otevřených dveří, tj. v pondělí 31.8.2020. I když jsme ze změn měli trochu těžkou hlavu, snad se nám podařilo kolektivy dětí vyladit tak, aby komunikace v rámci třídy byla vstřícná a příjemná. Samozřejmostí pro nás je, aby se u nás děti cítily dobře, bezpečně a spokojeně. Na příjemném klimatu (prostředí, práce, vztahy...) se podílí celý kolektiv školy. Jsme si vědomy toho, že každý zná a umí něco jiného a toho plně využijeme.

Rodičům dětí nově nastupujících do mateřské školy připomínáme, aby se seznámili s texty v sekci Dokumenty Dokumenty pro rodiče nově nastupujících dětí - školní rok 2020/2021.

Anketa

Proč považujete mateřskou školu za důležitou?

Výsledky
zřizovatel organizace

Zřizovatel organizace - Velká Bíteš

Účastníme se projektů
  • Celé Česko čte dětem
  • Mrkvička
  • Bonduelle
  • Škola plná zdraví
  • GOODYEAR - Bezpečná školka
  • Soutěž s panem Popelou