Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

DRAZÍ RODIČE!

Příznivá epidemiologická situace v posledních několika týdnech vede k uvolňování opatření a postupnému návratu k životu, na který jsme byli zvyklí. Při dodržení základních hygienických pravidel, která v naší škole fungují, můžeme začít s rozvolňováním nastavených opatření a postupně se dostávat do původního harmonogramu.

Pro prázdninový provoz jsme nastavili zásady, které jsme rodičům dětí, jež budou využívat prázdninový provoz, zaslali elektronicky.

Pokud nezapomeneme na hygienická pravidla, která jsme se v minulých měsících naučili, optimistická vize, že od nás koronavirus jednou odejde, bude zase o krok blíž.

Vážení rodiče,

ačkoliv poslední dny, nebo spíše týdny, se nás snažily přesvědčit o tom, že sluníčka si letos moc neužijeme, budeme si přát ať tomu tak není ....prázdniny jsou tu a tak Vám všem přejeme dny plné pohody, radosti, smíchu a především skvělých neopakovatelných zážitků.

Anketa

Proč považujete mateřskou školu za důležitou?

Výsledky
zřizovatel organizace

Zřizovatel organizace - Velká Bíteš

Účastníme se projektů
  • Celé Česko čte dětem
  • Mrkvička
  • Bonduelle
  • Škola plná zdraví
  • GOODYEAR - Bezpečná školka
  • Soutěž s panem Popelou