Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

INFORMACE K ZÁPISU DO MATEŘSKÉ ŠKOLY NA ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

Vážení rodiče,

mimořádné události si vyžadují mimořádná opatření, proto mi dovolte informovat Vás o krocích, které se týkají zápisu dětí k předškolnímu vzdělávání na nadcházející školní rok. Prosíme Vás, následující informace čtěte pozorně!

V souvislosti s mimořádnými opatřeními ministerstva zdravotnictví a vlády k ochraně obyvatelstva
a prevenci nebezpečí rozšíření onemocnění COVID-19 vydalo MŠMT opatření k letošní organizaci zápisů do mateřských škol. Prosíme Vás tedy, abyste dodržovali zásady a doporučení ministerstva zdravotnictví, potažmo naší školy k eliminaci rizik nakažení novým typem koronaviru.

V příloze Informace k zápisu do mateřské školy Vás navedeme postupnými kroky tak, abyste jednoduše zápis v tomto nepříznivém období zvládli.

pdfInformace k zápisu do mateřské školy

Anketa

Byli jste spokojeni s nabídkou úkolů pro Vaše děti v průběhu uzavření MŠ?

Výsledky
zřizovatel organizace

Zřizovatel organizace - Velká Bíteš

Účastníme se projektů
  • Celé Česko čte dětem
  • Mrkvička
  • Bonduelle
  • Škola plná zdraví
  • GOODYEAR - Bezpečná školka
  • Soutěž s panem Popelou