Velká Bíteš

POTVRZENÍ O VÝŠI VYNALOŽENÝCH VÝDAJŮ ZA UMÍSTĚNÍ DÍTĚTE V MŠ ZA ROK 2019

 Vážení rodiče,

v daňovém přiznání za rok 2019 si můžete požádat o daňovou slevu za pobyt dítěte v mateřské škole. Sleva umožní jednomu z rodičů odečíst si z daní náklady, které jste v kalendářním roce vydali za umístění svého dítěte v mateřské škole. Slevu můžete uplatnit v daňovém přiznání (ročním zúčtování prováděném zaměstnavatelem za zaměstnance) za rok 2019. Vynaložené výdaje na školku bude pro daňové účely nutné doložit. Proto si potvrzení o výši těchto výdajů můžete proti podpisu vyzvednout u učitelek ve třídách svých dětí.

 

zřizovatel organizace

Zřizovatel organizace - Velká Bíteš

Účastníme se projektů
  • Celé Česko čte dětem
  • Mrkvička
  • Bonduelle
  • Škola plná zdraví
  • GOODYEAR - Bezpečná školka
  • Soutěž s panem Popelou