INFORMACE PRO RODIČE NOVĚ NASTUPUJÍCÍCH DĚTÍ 2019/2020

Vážení rodiče,

na prahu nového školního roku Vás všechny zdravíme a těšíme se na setkání s Vámi a především s Vašimi dětmi.

Prázdniny, pohodové dny plné sluníčka, vody, výletů nebo mráčků, her a pohádek sice ještě nekončí, ale v září na malé žáčky předškoláčky čeká naše Veselá školka.

Aby se rodiče a děti dozvěděli, do které třídy budou chodit, které paní učitelky budou „ty jejich“, co všechno budou potřebovat a co asi všechny bude příštích deset měsíců čekat, připravili jsme pro ně:

INFORMATIVNÍ SETKÁNÍ PRO RODIČE

NOVĚ NASTUPUJÍCÍCH DĚTÍ

pondělí 19. srpna 2019 v 15 hodin v Modré třídě

(Jedná se o info pro rodiče. Děti, prosím, ponechte doma.)

V této době Vám bude k dispozici ve své kanceláři i vedoucí školního stravování. Prosíme Vás, abyste si již na tuto schůzku přinesli vyplněnou „Přihlášku ke stravování“ a tiskopis „Úhrada úplaty za vzdělávání a úhrada stravného“ (obě náležitosti najdete v sekci Dokumenty). Svolení s inkasem (dole na tiskopisu Úhrada úplaty za vzdělávání a úhrada stravného“) si již před schůzkou naveďte v bance, či přes internet.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

pátek 30. srpna 2019 v době od 9 do 15 hodin

(Tentokrát děti rozhodně přiveďte s sebou!)

Věříme, že v zájmu dětí se setkáme na obou našich akcích.

Máte zájem o lední bruslení předškolních dětí s vyškolenými instruktory?